داکت اسپلیت اجنرال

داکت اسپیلت OGENERAL

کمپانی فوجیتسو در سال ۱۹۳۶ در کشور ژاپن تاسیس شد و فوجیتسو جنرال که در ایران با نام تجاری اجنرال شناخته شده است ،در سال ۱۹۶۰ کار خود را در صنعت تهویه مطبوع آغاز کرد.
اولین کولر گازی اجنرال از نوع  پنجره ای بود که در ابتدای کار به بازار عرضه شد. همچنین در سال ۱۹۷۱ با ورود به خاورمیانه (کویت) بازار فروش آن گسترش پیدا کرد و به سرعت از نظر کیفیت بالای برند و توانایی عملکرد در دماهای بالای ۵۰ درجه سانتیگراد شهرت یافت.

اجنرال

انواع داکت اسپلیت اجنرال از نظر تکنولوژی تولید و نوع عملکرد

داکت اسپلیت اجنرال در دو مدل معمولی و اینورتر در رده ی انرژی با گرید A تولید و عرضه می گردد. این محصولات با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را داشته و در کوتاهترین زمان هوای محیط را به درجه دلخواه می رساند.
کمپرسور اسپلیت کانالی اجنرال از نوع روتاری ویژه مناطق معتدل و حاره ای تولید شده که گاز مبرد به کار رفته در کمپرسور R22 و R410 سازگار با محیط می باشد. یکی از ویژگی های منحصر بفرد داکت اسپلیت اجنرال ارتفاع کم یونیت داخلی آن می باشد که براحتی قابل اجرا در تمامی سقف های کاذب بوده و محدودیت نصب ندارد.
از مزایای دیگر آن تایمر هفتگی WS می توان اشاره نمود، که به کمک این آپشن می توان دما را برای هریک از روزهای هفته روی دو محدوده ی مشخص تنظیم نمود. این نوع از تجهیزات در ظرفیت های 24000 الی 60000 بی تی یو بر ساعت مناسب کاربری های خانگی، اداری و تجاری تولید و با بهترین کیفیت ارائه می گردد.

ویژگی های داکت اسپلیت اجنرال

کمپرسور داکت اسپلیت اجنرال از نوع تکامسه آمریکا با قدرت و کیفیت فوق العاده می باشد.
داکت اسپلیت اینورتر اجنرال مجهز به کنترلر I-PAM و V-PAM می باشد که تکنولوژی I-pam به منظور کاهش میزان مصرف انرژی شکل موج آن را به موج سینوسی تبدیل کرده و V-pam باعث حداکثر سرعت و کارایی کمپرسور می گردد.
تنظیم دمای خودکار از مزایای منحصر بفرد داکت اسپلیت می باشد. از دیگر ویژگی ها میتوان به فیلتر چند لایه نانو قابل شستشو، صدای کم حین عملکرد می توان اشاره نمود.

نمایش تمامی داکت اسپلیت های اجنرال

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید