داکت اسپلیت تراست

داکت TRUST

شرکت تراست ، یکی از قدیمی ترین شرکت های تهویه مطبوع در ایران است.

شرکت تراست در سال 1364 در زمینه کولر های گازی و تهویه مطبوع فعالیت خود را در ایران آغاز کرد.البته در ابتدای تاسیس، این شرکت در زمینه های مختلفی فعالیت می کرد که بعد از مدتی شرکت تصمیم به فعالیت تخصصی در زمینه واردات و صادرات تهویه مطبوع،سیستم های گرمایش و سرمایش گرفت.

پس از این تراست به کمپانی تخصصی عرضه محصولات سوپرا در ایران تبدیل شد و اقدام به تولید و عرضه این محصولات در شهرها و استان های ایران نمود و همراه آن امکان استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش را برای مشتریان و مصرف کنندگان فراهم کرد.

ابتدای کار این شرکت دراستان های جنوبی کشور بود که در آن جا به خاطر کیفیت مناسبی که داشت طرفداران زیادی برای خود پیدا کرد.

داکت اسپلیت تراست
شرکت تراست یکی از شرکت های بزرگ درزمینه تهویه مطبوع و سرمایش و گرمایش است که در این زمینه ها دارای محصولات زیادی می باشد که شامل:

– انواع مدل های کولر های گازی

– انواع فن کویل

– انواع چیلر و مینی چیلر

– داکت اسپیلت و هواساز

– پکیج های مورد استفاده در پشت بام

– پمپ کندانس

– ترموستات دیواری و شیر سه راهه

انواع داکت اسپلیت

انواع داکت اسپلیت دو نوع اینورتر و معمولی می‌باشد.
در نوع اینورتر موتور الکتریکی به صورت متغیر کار کرده و سرعت بالایی دارد و همین امر باعث سریع تر کار کردن آن می‌شود که می‌تواند در مصرف انرژی هم صرفه جویی کند.
منظور از دور الکتریکی متغیر این است که با توجه به میزان دمایی که شما تنظیم می‌کنید در مواقعی که محیط خنک می‌شود دور متغیر کم شده و و زمانی که دمای هوا گرم می‌شود دور متغیر زیاد می‌شود و همین امر سبب می‌شود در مصرف انرژی صرف جویی شود.
در نوع معمولی که دور موتور ثابت است موتور به صورت ثابت و همیشگی کار می‌کند و تا زمانی که شما نخواهید کم یا زیاد نمی‌شود و حتما باید خاموش یا روشن شود که همین امر باعث پر مصرف شدن اسپلیت معمولی خواهد شد.

نمایش تمامی داکت اسپلیت های تراست

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید