داکت اسپلیت دایکین

داکت اسپیلت دایکین

دایکین یک کمپانی ژاپنی با بیش از 90 سال تجربه موفق در زمینه تولید سیستم های تهویه مطبوع بوده و اکنون با داشتن 17 کارخانه تولیدی در سراسر جهان، حضوری پر رنگ در بازار پنج قاره دارد.

تولید سیستم های تهویه مطبوع از سال 1950 میلادی گواهی بر اصالت و تجربه بالای دایکین بوده که این برند را بین 5 برند برتر جهان در صنعت تهویه مطبوع قرار داده است.

 قیمت و خرید داکت اسپیلت دایکین Daikin Ducted split

سیستم های داکت اسپلیت یا اسپلیت کانالی دایکین Daikin جهت تامین سرمایش و گرمایش سرتاسر منزل یا محل کار شما ایده آل بوده و در دو مدل با تکنولوژی، امکانات و محدوده قیمت متفاوت عرضه می شوند. داکت اسپلیت ها از نظر میزان مصرف انرژی شامل مدل های کم مصرف (اینورتر) و معمولی می شوند که برای دانستن این ویژگی باید به  برچسب انرژی در آنها توجه نمود.

داکت اسپلیت دایکین شامل یک بخش داخلی که به آن هواساز گفته شده و یک بخش خارجی که به آن کندانسینگ یونیت گفته می شود، می باشد. این دو قسمت بوسیله لوله مسی و کابل برق با یکدیگر ارتباط دارند. هواساز در داکت اسپلیت ها بصورت سقفی توکار بوده و از دید ناظر پنهان می باشد که این امر، یک ویژگی مهم در تطبیق آن با هر نوع دکوراسیون داخلی می باشد. انواع دریچه های خروجی هوا را نسبت به سبک معماری ساختمان میتوان برای دستگاه های داکت اسپلیت نصب نمود. واحد کنترل در این سیستم، یک ترموستات دیواری بوده که وظیفه تنظیم دما در حالت سرمایش و گرمایش را بر عهده داشته و قابلیت هایی همچون تنظیم دور فن وتایمر قابل برنامه ریزی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

نمایش تمامی داکت اسپلیت های دایکین

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید