داکت اسپلیت ریم

داکت اسپلیت RHEEM

شرکت ریم با 80 سال تجربه در طراحی و ساخت انواع یونیت های تهویه مطبوع نامی آشنا برای طراحان و سازندگان ساختمان می باشد.راندمان بالای اسپیلیت یونیت Rheem ، بجهت تکنولوژی پیشرفته و انحصاری ساخت کندانسینگ یونیتهای ترو پیکال این تولید کننده میباشد که نتیجه تفکر و نیز هدف گذاری بر اساس تولید محصولاتی با بالاترین راندمان در عین کمترین انرژی ورودی است.کندانسینگ یونیت های داکت اسپیلیت ریم با داشتن SEER معادل 10.5 با گاز مبرد R22 و SEER با گاز مبرد R410 دترنده بالاترین نسبت راندمان سرما سازی نسبت به انرژی برق مصرفی در بین سایر تولید کنندگان دنیا میباشد.

داکت اسپیلت ریم یکی از بهترین سیستم‌های برودتی عرضه شده در بازار می‌باشد که با استقبال خوبی از سوی خریداران مواجه شده است. این دستگاه که از قدرت سرمایشی بسیار بالایی برخوردار است، باید به درستی در محل نصب شود. در غیر این صورت داکت اسپیلت دچار مشکلات جدی خواهد شد که صدمات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

Rheem: No coronavirus case at Montgomery plant

داکت اسپیلت

سرمایش توسط کولر گازی کانالی (داکت اسپلیت) ریم به این طریق ایجاد می شود که ابتدا با استفاده از فن یونیت داخلی، عمل مکش هوای داخل واحد از طریق کانال برگشت صورت گرفته سپس این هوا پس از عبور از فیلتر تصفیه، از روی اواپراتور عبور داده شده و سرمایش تولید شده را از طریق کانال های رفت به فضاهای مختلف ساختمان انتقال می دهد.

اما تولید گرمایش در سیستم های تهویه مطبوع کانالی ریم به دو روش کویل آبگرم و کوره هوای گرم (فرنس) انجام می شود. که بر این اساس داکت اسپلیت ریم دارای دو مدل هواساز سری RILE و سری SBHC (گرمایش با کویل آبگرم) و هواساز سری SGPN (گرمایش با کوره هوای گرم یا Gas Furnace) می باشد.
در داکت اسپلیت ریم با هواساز سری RILE و همچنین داکت اسپلیت ریم با هواساز سری SBHC (گرمایش از طریق کویل آبگرم)، در فصول سرد سال یونیت کندانسینگ خاموش بوده و هوا توسط فن یونیت داخلی از روی کویل آبگرم عبور می کند و پس از گرم شدن به داخل کانال های رفت هدایت می شود.
گفتنی است که آبگرم مورد نیاز کویل توسط موتورخانه و یا پکیج گرمایشی شوفاژ تامین می شود.

نمایش تمامی داکت اسپلیت های ریم

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید