داکت اسپلیت میدیا

داکت اسپلیت میدیا

گروه صنعتی میدیا به طور گسترده و فعال در زمینه تولید انواع سیستم تهویه مطبوع فعالیت دارد. این گروه تولیدی با بهره گیری از دانش فنی روز همواره محصولاتی طبق جدیدترین تکنولوژی ها ارائه می نماید.
میدیا دارای سابقه ای درخشان در این عرصه است و به خوبی توانسته در سراسر دنیا نظر مشتریان خاص را به خود جلب کند و در طی سال میلیون ها دستگاه را تولید و روانه بازار رقابت کند. داکت اسپلیت میدیا طبق استانداردهای بین المللی زیرنظر متخصصین و مهندسین مجرب تهیه می گردد. این نوع تجهیزات دارای عملکرد سرد و گرم می باشند و در آپارتمان ها، ساختمان های اداری و تجاری جهت ایجاد هوای مطبوع کاربرد دارند. شما با خرید داکت اسپلیت در تمامی روزهای سال براحتی می توانید هوای محیط را به درجه حرارت مطلوب برسانید.

داکت اسپلیت میدیا

ویژگی های داکت اسپلیت مدیا

از ویژگی های مهم داکت اسپلیت مدیا برخورداری از قابلیت Dry Mode یا حالت کاری خشک می باشد. بر این اساس و با استفاده از این قابلیت رطوبت موجود در هوا در مقایسه با حالت عادی به میزان بیشتری گرفته شده یا کاهش چشمگیری پیدا می کند. این ویژگی برای کاربرانی که به کاهش قابل توجه میزان رطوبت نیاز دارند، بسیار تاثیر گذار و مؤثر به شمار می رود.

از دیگر مزیت های قابل توجه داکت اسپلیت مدیا می توان به برخورداری کندانسور یونیت خارجی آن از پوشش بلو فین (Blue Fin) اشاره نمود. این پوشش به سبب خاصیت ضد خوردگی، از لایه های کندانسور در برابر آلاینده های محیطی و محیط های اسیدی محافظت به عمل می آورد.

در نمونه های جدید داکت اسپلیت مدیا و در طراحی و ساخت کویل یونیت داخلی، از لوله های مسی برخوردار از شیارهای داخلی نهایت استفاده به عمل آمده است. این ویژگی سبب کاهش مصرف انرژی دستگاه و افزایش سطح انتقال حرارت می شود.

از دیگر ویژگی های قابل توجه داکت اسپلیت مدیا بهره مندی از حالت Turbo می باشد. در پرتو استفاده از این حالت، به علت تسریع در فرآیند عملیات گرمایش یا سرمایش، دمای هوا با سرعت بیشتری به دمای مد نظر کاربر می رسد.

سیستم داکت اسپلیت مدیا به صورتی طراحی شده است که قابلیت شناسایی خطاهای موجود در آن به راحتی امکان پذیر می گردد. بر این اساس و در صورت بروز خطا بر روی مانیتور دستگاه، یک کد خطا در معرض دید مصرف کننده قرار می گیرد.

از دیگر ویژگی های مهم داکت اسپلیت مدیا بهره مندی از فناوری موج سینوسی 180 درجه می باشد.
این ویژگی شرایط کارکرد سیستم در محدوده گسترده تری از فرکانس و ولتاژ را فراهم می آورد که سبب لرزش کمتر و کاهش صدای کارکرد دستگاه می شود.

نمایش تمامی داکت اسپلیت های میدیا

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید