داکت اسپلیت هایسنس

انواع داکت اسپلیت هایسنس

اسپلیت کانالی هایسنس با عملکرد سرد و گرم در ظرفیت های 18000 تا 60000 بی تی یو بر ساعت جهت استفاده در منازل مسکونی، مدارس، دانشگاه ها و دیگر اماکن عمومی که دارای سقف کاذب می باشند و امکان نصب یونیت داخلی داکت اسپلیت وجود دارد، گزینه ای مناسب و ایده آل می باشد.

گروه تولیدی هایسنس جهت کاهش مصرف انرژی داکت اسپلیت هایی مجهز به کیت اینورتر نیز تولید می نماید. کمپسور بکار رفته در این نوع داکت ها از نوع روتاری ویژه ی استفاده در مناطق معتدل و مرطوب می باشد و نوع گازهای مبرد بکار رفته در کمپرسور از نوع R22 و R410 سازگار با محیط می باشد. از ویژگی های منحصر بفرد داکت اسپلیت هایسنس قابلیت اتصال به کویل آب گرم جهت تامین گرما در فصل های سرد سال را دارد. داکت اسپلیت هایسنس فضاهایی با متراژ 30 الی 150 مترمربع را به خوبی مطبوع می نمایند.

داکت اسپلیت هایسنس

بخش های داکت اسپلیت هایسنس

داکت اسپلیت هایسنس نیز مانند سایر دستگاه های مشابه از دو یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده است. این دو بخش با استفاده از دو لوله ی مسی با یکدیگر در ارتباط اند و از این طریق تبادل انرژی دارند و هوای گرم و سرد را به بخش داخلی ارسال و یونیت هواساز هوا را به داخل منتقل می کند.
یکی از ویژگی های مهم داکت اسپلیت هایسنس داشتن فن از جنس پلاستیکی می باشد به همین دلیل این نوع داکت ها حین عملکرد دارای صدای بسیار پایینی هستند و بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین هوای مطلوب و مدنظر را ایجاد می نمایند. یونیت خارجی داکت اسپلیت هایسنس نیز در فضای باز ساختمان قرار می گیرد.

ویژگی های داکت اسپلیت هایسنس

کیفیت بسیار بالا

وجود فیلتر چندلایه

وزن کم

بدنه ی مقاوم

کارکرد فن در سه دور(متوسط_کم_زیاد)

دارای محفظه درین داخلی و حسگر کنترلی سطح آب

نمایش تمامی داکت اسپلیت های هایسنس

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید