داکت اسپلیت وستن ایر

مشخصات خرید هوشمندانه داکت اسپليت وستن ایر – Westen Air

گروه صنعتی وستن ایر در زمینه ی تولید سیستم های تهویه مطبوع فعالیت گسترده ای دارد. این شرکت محصولاتی طبق جدیدترین تکنولوژی روز تولید و به اکثر نقاط جهان صادر می نماید.
تمامی تجهیزات تولیدی وستن ایر دارای استانداردهای بین المللی می باشند و زیر نظر مهندسین و متخصصین حرفه ای این گروه تولیدی ساخته و در آزمایشگاههای مجهز تست لوازم بررسی می شوند. یکی از سیستم های تهویه مطبوع وستن ایر که به خوبی و با کیفیت بالایی تولید می شود داکت اسپلیت می باشد که جهت استفاده در فضاهای عمومی و خصوصی با قابلیت ایجاد هوای سرد و گرم ارائه می گردد.

شما با خرید داکت اسپلیت وستن ایر می توانید فضایی با متراژ حداقل 50 متر و حداکثر 150 مترمربع را به خوبی به درجه هوای دلخواه و مطلوب برسانید. عموما از داکت اسپلیت وستن ایر در منازل مسکونی، اداره ها، کلاس های دانشگاه و مدرسه، راهروی مدارس و دیگر مکان هایی که با محدویت نصب روبه رو نباشند کارایی دارد.

لوگو وستن ایر

انواع داکت اسپلیت

به طور کلی اسپلیت کانالی به دو دسته تقسیم می شود.
داکت اسپلیت های معمولی(گرید B): این نوع از داکت اسپلیت به دو نوع داکت اسپلیت R410 و داکت اسپلیت R22 دسته بندی می شود که در نوع گاز شارژ متفاوت می باشند.
داکت اسپلیت های اینورتر(گرید A): در این نوع از داکت اسپلیت، کمپرسور با دور متغیر عمل می کند که این امر موجب کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در مصرف برق می شود. گاز درون این دستگاه اینورتر نیز R410 می باشد.

این دستگاه معمولا در ظرفیت های زیر به بازار ارائه می شوند.

ظرفیت های داکت اسپلیت: 18،000 (1.5 تن-تک فاز) – 24،000 (2 تن-تک فاز) – 30،000 (2.5 تن-تک فاز) – 36،000 (3 تن-تک فاز) – 48،000 (4 تن-3 فاز) – 60،000 (5 تن-3 فاز)

مزایای داکت اسپلیت

-کاربری سرمایش و گرمایش در فصول مختلف
-قدرت پرتاب باد بیشتر نسبت به اسپلیت
-قابلیت نصب افقی در فضای حداقلی
-حذف کانال کشی عمودی در ساختمان و جلوگیری از هدر رفت فضای ساختمان
-امنیت بالا. در این دستگاه ها واحدها پشت دیوارها و سقف ها محکم بسته می شوند.
– برای تهویه کل فضای خانه مناسب می باشد.
-حفظ درجه حرارت یکنواخت برای کل محیط

نمایش تمامی داکت اسپلیت های وستن ایر

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید