• رادیاتور ایران رادیاتور

رادیاتور ایران رادیاتور

رادیاتور ایران رادیاتور

گروه صنعتی ایران رادیاتور که اکنون یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع رادیاتورهای آلومینیومی،پکیج شوفاژهای دیواری و انواع مشعل(خانگی و صنعتی)در خاورمیانه می باشد.

این شرکت در سال ۱۳۵۹ برای اولین بار در تاریخ خود اولین رادیاتور آلومینیومیداخلی خود را تولید کرد و به بازار عرضه نمود.

محصولات این شرکت به علت کیفیت بالا و قیمت مناسب به بیش از ۳۰ کشور جهان ارسال می شود.

محصولات این شرکت شامل پکیج دیواری،پکیج زمینی،رادیاتور،حوله خشک کن،کولرگازی(اسپیلت)و…می شود.

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور | فدک تهویه

رادیاتور پنلی ایران رادیاتور به تازگی معرفی شده است.رادیاتور های پنلی این شرکت از نظر ورق و ضخامت کیفیت خوب و قابل قبولی دارد.این رایاتورهای پنلی دارای دو کنکتور می باشد که باعث می شود تا گرمایش بیشترومناسب تری را انتقال دهد.

 

رادیاتور پنلی ایران رادیاتور که به تازگی به بازار عرضه شده است به سبب کیفیت و قیمت خوب و رقابتی آن توانسته  فروش خوبی را در این مدت زمان کوتاه داشته باشد.رادیاتور های پنلی ایران رادیاتور از سایز ۶۰سانت شروع می شود و پره های ۲۰ سانتی به طول آن افزوده میشود.

در رادیاتو های پنلی ایران رادیاتور گرمادهی kcal/h۹۹۰ و حجم آبگیری این رادیاتور۳.۴لیترو وزن آن kg۱۹ می باشد.

 

میتوان گفت رادیاتور مدل کال ایران رادیاتور از بهترین های شرکت ایران رادیاتور است و در سال های اخیر پس از رادیاتورترمو طرفداران زیادی پیدا کرده است به شکلی که این دو مدل(ترمو و کال)در حال حاضر جزو پرفروش ترین ها هستند.قیمت این مدل  نسبت به مدل ترمو بیشتر می باشد که دلیل این قیمت بیشتر بازدهی گرمایشی بیشترو طراحی بهتر می باشد.اگر قیمت برای مصرف کننده مهم نباشد انتخاب رادیاتور کال  انتخاب بهتری است.

در رادیاتور کال ۵۰۰ایران رادیاتور (kal/h۵۰۰) به ازای هر پره گرمادهیkcal/h۱۵۲ و حجم آب گیری این رادیاتور ۰.۴۶لیتر و وزن آن kg۱.۵ می باشد.

 

در سال های گذشته بیشترین آمار فروش و نصب رادیاتور مربوط به رادیاتور مدل ترمو بوده است، علت آن هم کیفیت خوب ، بازدهی بالا و قیمت بسیار مناسب نسبت به دیگر رادیاتورهای دیگر است.شایان ذکر است که قیمت پایین تر این رادیاتور نسبت به رادیاتور کال بازدهی گرمایی کمتر آن می باشد.رادیاتور ترمو در دو اندازه متفاوت ۵۰۰TERMO و ۲۰۰TERMO در بازار وجود دارد. در رادیاتور ترمو ۵۰۰ ایران رادیاتور به ازای هر پره گرمادهی kcal/h۱۲۶ و حجم آبگیری این رادیاتور ۰.۴۵ لیتر و وزن آن kg۱.۳۵ می باشد.

 

ازارزان ترین از مدل های تولید شده ایران رادیاتورمیتوان به مدل اکو اشاره نمود.با توجه به قیمت پایین این مدل رادیاتور طبیعی است که ظرفیت حرارتی آن نیز نسبت به مدل های دیگر پایین تر می باشد.این مدل از رادیاتورها مانند بقیه محصولات ایران رادیاتور دارای ده سال گارانتی می باشد.

در رادیاتور اکو ایران رادیاتور به ازای هر پره گرمادهی kcal/h۱۱۵ و حجم آبگیری این رادیاتور۰.۳لیتر و وزن آن g۸۵۰می باشد.

 

رادیاتورایران رادیاتور مدل پریمیوم ۵۰۰ طبق  آخرین استاندارد های روز دنیا ساخته شده است و قبل از عرضه سه مرحله تست فشار،دو مرحله تست رنگ و یک مرحله تست شعله قرار میگیرند.نکته ای که این رادیاتور را نسبت به بقیه مدل ها متمایز میکند،بازدهی گرمایشی بالاو مقاومت در برابر زنگ زدگی است.

در رادیاتور پرمیوم ۵۰۰ ایران رادیاتوربه ازای هر پره گرمادهی kcal/h۱۳۵ و حجم آبگیری این رادیاتور ۰.۳لیتر و وزن آن g۹۲۰ می باشد.

 

رادیاتور آلومینیومی ایران رادیاتور مدل وراندا ۵۰۰ دارای طراحی زیبا و سبک می باشد و به دلیل طراحی زیبا و دقیق آن فضای کمتری را اشغال می نماید.این رادیاتور ها در سیستم های گرمایشی مدار بسته با بخار آب (حتی بافشارپایین) و آب داغ موتور خانه های مرکزی مناسب می باشد.

در رادیاتور وراندا۵۰۰ ایران رادیاتور به ازای هر پره گرمادهی kcal/h۱۵۸ و حجم آبگیری این رادیاتور ۰.۴۶ لیتر و وزن آن kg۱.۴۶ می باشد.

نمایش تمامی رادیاتورهای ایران رادیاتور

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید