• رادیاتور ایران نوین

رادیاتور ایران نوین

رادیاتور ایران نوین

رادیاتور ایران نوین وسیله ای فلزی یا نیمه فلزی است که همواره به عنوان یک منبع ایجاد حرارت بوده و برای گرم کردن محیط استفاده می شود به این صورت که گرما را از طریق تابش و جابه جایی به هوای داخل منتقل می کنند. نحوه عملکرد این رادیاتور به این شکل است که با دریافت گرما از طریق مدار آب گرم و انتقال آن به مجرای درونی رادیاتور، گرمای دریافت شده از آب گرمایشی را با استفاده از کنوکتورها دریافت و پس از آن با یک نرخ ثابت و به صورت تدریجی نسبت به ایجاد یک گرمایش ملایم اقدام می کند.
در واقع رادیاتور ایران نوین برای گرم کردن محیط از انتقال گرمای آب داخل مخزن خود استفاده می کند که این آب گرم از طریق پکیج گرمایشی و یا بویلر و موتورخانه تامین و به رادیاتور منتقل می شوند.

رادیاتور ایران رادیاتوررادیاتور ایران رادیاتور مدل KAL 500 | رادیانت تجهیز

انواع رادیاتور ایران نوین

رادیاتور ایران نوین در دو مدل آلومنیومی پره ای و پنلی ساخته می شوند که هر کدام دارای متد گرمایشی خاص خود است که با ادغام مکانیزم حرارتی جدید و مناسب، محیط را برای مصرف کننده گرم می کنند.

مزایای رادیاتور ایران نوین

نصب آسان

رنگ پودری الکترو

راندمان حرارتی بالا

طراحی مدرن و زیبا

مقاومت در برابر خوردگی

آسانی حمل به دلیل سبکی

آب بندی بهتر به دلیل کف تراشی آن

قابلیت کارکرد با انواع سیستم های گرمایشی

رادیاتور آلومینیومی پره ای ایران نوین

رادياتور آلومينيومی پره ای ایران نوین از دیگر محصولات مهم این شرکت می باشد که با توجه به حضور گسترده در بازار مصرف، از مورد استقبال ترین محصولات به شمار می رود، از رادیاتور ایران نوین مدل پره ای برای انتقال گرما در مصارف متفاوتی از جمله منازل مسکونی، ادارات، مدارس و سایر مکان های مشابه مورد استفاده قرار می گیرد. در رادياتور ایران نوین آلیاژ بسیار انعطاف پذیر و با هدایت حرارتی بالا استفاده می کند.
رادیاتور ایران نوین دارای متد های جدید انتقال گرما با نرخ یکسان است که ایجاد این مکانیزم ها به واسطه گسترش آزمایشگاه های گسترده در این راستا و با بهره گیری از جدیدترین منابع علمی و آزمایشگاهی در جهان و به واسطه در اختیار گرفتن نوین ترین فناوری ها و تکنولوژی ها امکان پذیر گشته است. رادياتور پره ای ایران نوین را به عنوان یک سیستم گرمایشی که وابسته به دیگر منابع ایجاد گرمای مرکزی مانند موتورخانه ها و پکیج ها است، نسبت به سایر سیستم های گرمایشی می توان پر مصرف دانست ولی علارغم این امر يکی از پرکاربردترين سيستم های گرمايشی شوفاژ منازل و اماکن می باشد.

نمایش تمامی رادیاتورهای ایران نوین

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید