• رادیاتور فرولی

رادیاتور فرولی

رادیاتور فرولی

FERROLI یکی از شرکتی هایی که در زمینه تولید رادیاتور فعالیت دارد.این شرکت ایتالیایی از سال ۱۹۵۵ فعالیت خود به صورت جدی و حرفه ای آغاز نمود.محصولات این شرکت در سال هایدر سال های اخیر به خاطر کیفیت و قیمت مناسب طرفداران زیادی را در ایران کسب نموده است.

رادیاتور پنلی فرولی - قیمت رادیاتورپنلی فرولی 

رادیاتور فرولی ساخته شده با تکنولوژی روز اروپادر کارخانجات صنعتی فرولی ترکیه مطابق با استاندارد ۴۴۲EN. می باشد و از مزیت های این مدل رادیاتورگرمایشی می توان به ایده ال و سازگار با پکیج های شوفاژ دیواری،مجهز به دو پنل و کنکتور جهت افزایش تبادل حرارت رادیاتور با محیط،ساخته شده از ورق فولادی به ضخامت ۰.۵میلی متر سازگار با انواع سیستم های گرمایش مرکزی و پکیج های شوفاژ دیواری و سیستم های خورشیدی، به حداقل رساندن تلفات حرارتی ودر نتیجه آن،کارایی حداکثر رادیاتور به واسطه اتصال مستقیم کنکتورها برروی مجرای آب رادیاتورارتفاع۶۰سانتتی متر جهت بهینه سازی انتقال حرارت ،سازگار با وطیف سیعی از سیستم های لوله کشی به واسطه قابلیت همخوانی با اتصالات مختلف ورودی و خروجی آبتست شده در فشار کارکرد ۱۳بار و توانمند در فشار کار کرد تا حد اکثر ۱۰بارمی باشد.

 

رادیاتور های فرولی در پنج سایز۶۰سانت، ۸۰ سانت ، ۱۰۰ سانت ، ۱۲۰ سانت و ۱۴۰ سانت در بازار موجود می باشد. این رادیاتور با قابلیت برداشتن شبکه بالا و پوشش جانبی جهت نظافت دستگاه،استفاده از نمای دو طرف و مطابق با استاندارد EN۴۴۲ و بازدهی گرمای بال می باشد..

رادیاتورپنلی فرولی از سری رادیاتورهای این شرکت می باشد که از نسل سوم رادیاتورها به حساب می آید.و دارای دو صفحه می باشدکه در میان آن ها مبدل حرارتی بنام کنوکتور وجود دارد و این مبدل حرارتی بر اساس جا به جایی هوا به سرعت گرما را انتقال می دهد.رادیاتور پنلی فرولی با توجه به شرایط آب و هوایی،موقعیت نصب ساختمان و نوع کاربرد و مصرف در اندازه مختلف استفاده می شود.

 

رادیاتور های فرولی مدل پنلی دارای ۱۰سال گارانتی می باشد و خدمات پس از فروش و پشتیبانی شرکت ایمرتپ با نام تجاری جنرال عرضه می گردد.

نمایش تمامی رادیاتورهای فرولی

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید