فن کویل تراست

فن کوئل Trust

شرکت تراست ، یکی از قدیمی ترین شرکت های تهویه مطبوع در ایران است.
شرکت تراست در سال 1364 در زمینه کولر های گازی و تهویه مطبوع فعالیت خود را در ایران آغاز کرد.البته در ابتدای تاسیس، این شرکت در زمینه های مختلفی فعالیت می کرد که بعد از مدتی شرکت تصمیم به فعالیت تخصصی در زمینه واردات و صادرات تهویه مطبوع،سیستم های گرمایش و سرمایش گرفت.

تاریخچه و محصولات شرکت تراست – تیک سرویس

پس از این تراست به کمپانی تخصصی عرضه محصولات سوپرا در ایران تبدیل شد و اقدام به تولید و عرضه این محصولات در شهرها و استان های ایران نمود و همراه آن امکان استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش را برای مشتریان و مصرف کنندگان فراهم کرد.

ابتدای کار این شرکت دراستان های جنوبی کشور بود که در آن جا به خاطر کیفیت مناسبی که داشت طرفداران زیادی برای خود پیدا کرد.

شرکت تراست یکی از شرکت های بزرگ درزمینه تهویه مطبوع و سرمایش و گرمایش است که در این زمینه ها دارای محصولات زیادی می باشد که شامل:

– انواع مدل های کولر های گازی

– انواع فن کویل(زمینی _ دیواری _ کاستی چهارطرفه _کانالی _ سقفی توکار)

– انواع چیلر و مینی چیلر

– داکت اسپیلت و هواساز

– پکیج های مورد استفاده در پشت بام

– پمپ کندانس

– ترموستات دیواری و شیر سه راهه

انواع فن کویل

سقفی توکار

یکی از پرکاربردترین انواع این دستگاه، فن کویل سقفی توکار است. از مزایای فوق العاده این دستگاه می توان به فیلترهای قابل شستشوی آن اشاره کرد. تعمیرات آسان و همچنین نویز کم از دیگر ویژگی های این نوع هستند. همچنین در این نوع معمولا کنترل کننده وجود ندارد.

کانالی

از نظر ظاهری می توان نوع کانالی را مشابه با سقفی توکار دانست. این این دستگاه ها در ظرفیت های متنوعی ساخته می شوند و تحت عنوان داکتد یا کانالی شناخته می شوند. انواع فن کویل کانالی معمولا از ظرفیت های ۸۰۰ تا ۳۰۰۰ CFM طراحی و به بازار عرضه می شوند. این نوع به دلیل ظرفیت و نوع توزیع هوایی که دارد، می تواند گزینه ایده آلی برای مراکز صنعتی و تجاری باشد.

کاستی یک طرفه

این نوع فن کویل به دلیل قابلیتی که در نصب در ارتفاع های کم و زیاد به خصوص در سقف های کاذب دارد، نوعی محبوب است. فن کویل کاستی یک طرفه به دلیل پرتاب باد در یک طرف معمولا در سمت خاصی از هر اتاق نصب می شود.

کاستی چهار طرفه

این نوع از فن کویل به دلیل پرتاب باد در هر چهار جهت، بسیار محبوب و پر فروش است. همچنین از دیگر ویژگی های فن کویل کاستی چهارطرفه می توان به نصب آسان و سریع آن اشاره کرد.

فن کویل دیواری

از نظر ظاهری، فن کویل دیواری بسیار مشابه با یونیت داخلی کولر گازی یا اسپیلت است. نکته مهم در خصوص این نوع این است که انواع مدل های طراحی شده دیواری معمولا در داخل خود، شیر هواگیری ندارند.

فن کویل زمینی

نوع دیگری از فن کویل، نوع زمینی است که روی زمین قرار گرفته و از پشت نیز به دیوار متصل می شود. این مدل معمولا زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که فضای مناسبی در سقف کاذب برای نصب انواع دیگر وجود ندارد.

نمایش تمامی فن کویل های تراست

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید