فن کویل میدیا

فن کویل میدیا

شرکت میدیا(Midea) در سال 1368 در کشور چین تاسیس گردید.این شرکت امروزه یکی از 5 شرکت برتر در زمینه تولید لوازم الکترونیکی، خانگی و تهویه مطبوع می باشد.
این شرکت از سال 1985 شروع به تولید دستگاه تهویه مطبوع نمود و امروزه در زمینه تولید انواع فن کویل های دیواری،سقفی،کاستی ،زمینی و… یکی از برند های خوش نام می باشد.

داکت اسپلیت میدیا

امروزه شرکت میدیا(Midea) با فروش محصولات خود در بیش از190 کشور جهان و همکاری با شرکت های بزرگی همچون Toshiba و sanyo ژاپن ، مارلونی ایتالیا وNais کره جنوبی ، به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات تهویه مطبوع شناخته می شود.

انواع فن کویل میدیا از نظر تکنولوژی تولید و نوع عملکرد

محصولات تولیدی کمپانی میدیا مطابق فناوری های مدرن به شیوه ای نوین طراحی و ساخته شده است، که به سبب همین طراحی دارای عملکرد و کارایی فوق العاده مطلوبی می باشد.
به دلیل تنوع در مدل های ساخت این شرکت می توان از این محصولات بدون محدودیت در ساختمان های اداری و تجاری در متراژهای مختلف به منظور تامین هوایی مطبوع بهره مند شد.

فن کویل ها دارای قابلیت سرمایش و گرمایش می باشند، به همین جهت برای تامین آب مورد نیاز کویل ها،آب گرم را از پکیج و یا موتورخانه و جهت تامین هوای سرد فاز چیلرها آب سرد مورد نیاز خود را دریافت می کنند.

کمپانی میدیا از بهترین نوع آلیاژ مس به منظور تبادل انرژی برای تهیه کویل ها استفاده می کند.
همچنین برای کاهش صدای دستگاه حین عملکرد از فن آکسیال استفاده نموده است که به این ترتیب بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند.

فن کویل های میدیا با ظرفیت هوادهی 150 الی 2000 cfm در مدل های زمینی ،سقفی توکار،کانالی،کاستی چهارطرفه و یک طرفه با قدرت و کیفیت بسیار مطلوب تهیه و در بازار موجود می باشد.

انواع فن کویل

سقفی توکار

یکی از پرکاربردترین انواع این دستگاه، فن کویل سقفی توکار است. از مزایای فوق العاده این دستگاه می توان به فیلترهای قابل شستشوی آن اشاره کرد. تعمیرات آسان و همچنین نویز کم از دیگر ویژگی های این نوع هستند. همچنین در این نوع معمولا کنترل کننده وجود ندارد.

کانالی

از نظر ظاهری می توان نوع کانالی را مشابه با سقفی توکار دانست. این این دستگاه ها در ظرفیت های متنوعی ساخته می شوند و تحت عنوان داکتد یا کانالی شناخته می شوند. انواع فن کویل کانالی معمولا از ظرفیت های ۸۰۰ تا ۳۰۰۰ CFM طراحی و به بازار عرضه می شوند. این نوع به دلیل ظرفیت و نوع توزیع هوایی که دارد، می تواند گزینه ایده آلی برای مراکز صنعتی و تجاری باشد.

کاستی یک طرفه

این نوع فن کویل به دلیل قابلیتی که در نصب در ارتفاع های کم و زیاد به خصوص در سقف های کاذب دارد، نوعی محبوب است. فن کویل کاستی یک طرفه به دلیل پرتاب باد در یک طرف معمولا در سمت خاصی از هر اتاق نصب می شود.

کاستی چهار طرفه

این نوع از فن کویل به دلیل پرتاب باد در هر چهار جهت، بسیار محبوب و پر فروش است. همچنین از دیگر ویژگی های فن کویل کاستی چهارطرفه می توان به نصب آسان و سریع آن اشاره کرد.

فن کویل دیواری

از نظر ظاهری، فن کویل دیواری بسیار مشابه با یونیت داخلی کولر گازی یا اسپیلت است. نکته مهم در خصوص این نوع این است که انواع مدل های طراحی شده دیواری معمولا در داخل خود، شیر هواگیری ندارند.

فن کویل زمینی

نوع دیگری از فن کویل، نوع زمینی است که روی زمین قرار گرفته و از پشت نیز به دیوار متصل می شود. این مدل معمولا زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که فضای مناسبی در سقف کاذب برای نصب انواع دیگر وجود ندارد.

نمایش تمامی فن کویل های میدیا

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید