پکیج دیواری آریستون

پکیج دیواری آریستون

شرکت آریستون در سال 1960 با تولید آبگرمکن های الکتریکی جایگاه برتر تولید آبگرمکن در اروپا را بدست آورد که در همان سال ها ایده تولید پکیج های شوفاژ دیواری را با طراحی حرفه ای و خاص با در نظر داشتن فاکتورهای راندمان بالا همگام با کاهش مصرف انرژی ، دوستدار محیط زیست و کاهش تولید گازهای گلخانه ای ارائه نمود که با گذشت بیش از 50 سال هنوز استقبال بی نظیری از تولید این محصول در سرتاسر جهان را دارد و بعبارتی عنوان پرفروش ترین پکیج شوفاژ دیواری در دنیا را با کیفیت بی نظیر از آن خود کرده است.

شرکت آریستون یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت ایندزیت می باشد که در سال 1958 در ایتالیا و توسط ویتوریو مرلونی تأسیس گردید.

آریستون همانند ایندزیت در تولید و عرضه لوازم خانگی الکترونیکی با کیفیت بسیار موفق عمل کرد تا جایی که در سال 2000 شرکت Stidol روسیه را خریداری کرد و تنها پس از یک سال دو شرکت انگلیسی GDA و Hotpoint را نیز تحت پوشش خود قرار داد.

پکیج های دیواری و آبگرمکن های دیواری آریستون از همان ابتدا، در زمره محصولات مهم این شرکت محسوب می شدند. پکیج دیواری آریستون در دو مدل فن دار و بدون فن و در دو نوع دومبدل و تک مبدل تولید و به بازار عرضه می شود.

پکیج آریستون |

پکیج دیواری آریستون

پکيج ديواری آریستون يکی از پرکاربردترين وسايل ايجاد گرما است که مصرف کنندگان زیادی در سراسر دنیا از آن در جهت تامین انواع گرمایش استفاده می کنند.
این نوع از پکیج آریستون که دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محيط به واسطه کوچک بود.

ابعاد دستگاه و حجم کمی که دارد و همچنین طراحی زیبا به همراه رنگ منحصر به فرد کمک بسیار زیادی به افزایش سطح زیبای دکوراسیون داخلی آشپزخانه در صورت نصب داخلی، پکیج آریستون مدل دیواری با قرار گرفتن این دستگاه در درون آشپزخانه فعالیت های آن همراه با تغییرات آنی برای ایجاد شرایط جدید ممکن می گردد، بالا بودن ايمنی به جهت استفاده از مکانیزم های جدید گرمایشی در پکیج آریستون و استفاده مستقل برای واحد های مسکونی و تجاری از دیگر ویژگی های ممتاز پکیج دیواری آریستون می باشد.

از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری آریستون استفاده کرد، بالابودن بازدهی و مصرف بهينه سوخت از شاخصه های مورد علاقه مصرف کننده است . که با استفاده از سیستم هایی نظیر سیستم احتراق آهسته و سیستم هدایت هوای تازه به درون دستگاه و دودکش دو جداره و محفظه احتراق بسته با فن قوی ممکن می شود.
پکیج دیواری آریستون اغلب بر روی ديوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی يا واحد های تجاری توسط رادياتور يا فن کوئل، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تأمين می نماید. همچنین برای خروج دود دستگاه به محيط خارج و تامين هوای مصرفی مورد نياز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره در پکیج آریستون استفاده می شود.

با عملکرد دو گانه خود به گونه ای که با استفاده از مکش فن هوای تازه را به داخل و دود و محصولات سوختن را به بیرون ارسال میکند در نتيجه ايمنی کامل ساکنين را فراهم می کند.

نمایش تمامی پکیج های دیواری آریستون

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید