پکیج دیواری بوش

پکیج دیواری بوش توسط شرکت روبرت بوش (GmbH) که در سال 1886 بر پایه ی فناوری بنا شده است،تولید گردیده است و در ظرفیت های 24000 تا 35000 وات در انواع مدل های فن دار ،دومبدل ، تک مبدل ، دیجیال و آنالوگ تولید و عرضه می گردد.
پکیج دیواری بوش مدل کلاس 6000 در ظرفیت های 24000 و 28000 با فن تمام مدولار از نوع دو مبدل و پکیج دیواری بوش مدل کلاسیک در دو نوع دو مبدل و تک مبدل فن دار در ظرفیت 24000 وات موجود می باشند.
تمامی مدل های پکیج های بوش (دیواری گازی) ساخت کشور ترکیه و تحت لیسانس کشور آلمان تولید می شوند و از نوع پکیج های فن دار به شمار می روند.

پکیج دیواری بوش مدل Class 6000 – 24 FF به صورت دومبدله فن دار تولید و عرضه می شود.
پکیج های دو مبدله در شرایطی مورد استفاده قرار می گیرند که یا آب مورد استفاده دارای سختی ( املاح ) زیاد باشد و یا زیربنای آپارتمان بالاتر از 120 متر باشد.

در مدل های فن دار، محفظه احتراق پکیج دیواری بوش بسته است که این پکیج ها عمدتا در آشپزخانه ها، بالکن، و حتی انباری های خارج از فضای مسکونی نصب می شوند.
پکیج دیواری بوش مدل Class 6000 – 24 FF، دارای سیستم مدولار الکتریکی برای کنترل حرارت آب گرم شوفاژ و آب گرم مصرفی، سنسورهای NTC ، مشعل اتمسفریک با سیتم جرقه زن خودکار، سیستم آیونایز حفاظت از شعله و سیستم ایمنی تخلیه گاز را نیز دارا می باشد.

پکیج دیواری بوش | بهترین قیمت‌ها + گارانتی | دماتجهیز

پکیج دیواری

پکیج دیواری بوش یکی از پرکاربردترین وسایل ایجاد گرما و به عبارت دیگر یکی از سیستم های مهم گرمایشی است که به لحاظ به کارگیری سیستم های گوناگون دارای موارد استفاده گوناگون و مکانیزم های حرارتی موثری است.

که در این مورد می توان به مزیت های مهم پکیج دیواری از جمله شاخصه هایی نظیر عدم اشغال فضای محیط به واسطه داشتن ابعاد بسیار کوچک و حجم کم که آن را قابل استفاده در فضاهای به اصطلاح مرده می کند. پکیج بوش به دلیل استفاده از سیستم های نظیر کنترل جریان هوا و گاز و همچنین ضد گیرپاژ پمپ و دیگر موارد که اشاره می شود دارای ایمنی بسیار بالایی است.

بطوریکه از پکیج بوش می توان به صورت مستقل برای واحد های مسکونی و تجاری استفاده کرد. از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری بوش به جای سیستم های پر هزینه و پرمصرف موتورخانه و آبگرمکن استفاده کرد، بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت است که در  این سیستم ها بشدت در نظر گرفته شده و توجه به خواست مصرف کننده را ملاک عمل دستگاه قرار داده اند.

پکیج دیواری بوش اغلب بر روی دیوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی یا واحد های تجاری به دکوراسیون این فضاها جلوه خاصی می بخشد.
پکیج بوش مدل دیواری با اتصال به رادیاتور یا فن کوئل، آب گرم مصرفی را به صورت فوری و به صورت همیشگی و بدون نوسان تأمین می کند. در پکیج دیواری بوش برای خروج دود از دستگاه به محیط خارج و تامین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود که به همراه عملکرد فن تعبیه شده در دهانه بالایی محفظه احتراق ضمن افزایش راندمان پکیج بوش، ایمنی کامل ساکنین را فراهم می کند.

نمایش تمامی پکیج های دیواری بوش

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید