پکیج دیواری شوفاژکار

پکیج دیواری شوفاژکار

پکیج ها سیستم های گرمایشی هستند که امروزه جایگزین موتورخانه ها برای گرمایش شوفاژ،رادیاتور و آبگرم منزل شده اند. این سیستم ها عملکردی مانند آبگرمکن دارند و در انواع دیواری،زمینی،استخری،مرکزی،برقی و سه گانه سوز برای مصارف خانگی،ویلاها و صنایع دیگر استفاده می شوند.

پکیج ها دارای دو نوع سوخت گاز و برق هستند و کم مصرف تر از سایر سیستم های گرمایشی می باشند. از مزیت مهم این پکیج ها این است که برای هر واحد به صورت جداگانه نصب خواهد شد و نصب و راه اندازی آن ها آسان است.
همچنین این سیستم ها به شما این امکان را می دهند تا دما را به میزان مورد نظر خود تنظیم کنید و بدون سر و صدای اضافی آب را گرم می کنند.
پکیج ها از ایمنی بالایی برای استفاده در منازل برخوردار هستند اما از مشکلاتی که می توانند برای خانه شما ایجاد کنند اشغال فضای اضافه داخل خانه و نیاز به سرویس مرتب هستند که می توانیم به آن ها اشاره کنیم. پکیج های دیواری همانطور که از اسمشان پیداست بر روی دیوار نصب می شوند و بازدهی بالایی دارند.

شرکت صنعتی شوفاژکار در سال 1340 و با هدف تولید داخلی تاسیسات راه اندازی شد. این شرکت تحت لیسانس کارخانه آهلمن آلمان شروع به کار کرد و ماشین آلات ، تجهیزات و دانش فنی تولید را از این شرکت آلمانی خریداری کرد. این شرکت امروزه با تولید انواع محصولات گازسوز وگازوئیل سوز،انواع دیگ های بخار،پکیج دیواری،شومینه چدنی،پکیج موتورخانه ای و زمینی و مشعل ها و تولید به سراسر کشور در کنار صادرات این شرکت را به برندی شناخته شده تبدیل کرده است.

نماینده رسمی خدمات پس از فروش شوفاژکار| شرکت شعله باران

مزایای پکیج دیواری شوفاژکار

پکیج شوفاژ دیواری شوفاژکار دارای سیستم کنترل اتوماتیک مدار گرمایش و آبگرم مصرفی می باشد.
پکیج دیواری شوفاژکار دارای سیستم ایمنی اخطار گرفتگی دودکش – سیستم ضد گریپاژ پمپ و سیستم ضد یخ زدگی می باشد.
توانایی عیب یابی هوشمند از دیگر مزایای پکیج دیواری شوفاژکار است.
امکان استفاده از ترموستات اتاقی جهت تنظیم دمای محیط و کنترل ظرفیت پکیج دیواری بنا به نیاز محیط.
تولید پکیج دیواری شوفاژکار با آخرین استاندارد های اروپایی صورت گرفته شد.
پکیج دیواری شوفاژکار در مدل فن دار دارای قابلیت تامین هوای احتراق از محیط بیرونی می باشد.
استفاده از پمپ سیرکوله با هد بالا توانایی استفاده از سیستم های پکیج دیواری شوفاژکار را برای سیستم گرمایش از کف فراهم نموده است.
پکیج دیواری شوفاژکار مدل فلورانس از نوع آنالوگ و مدل کامفورت از نوع دیجیتال با صفحه نمایش کاملا دیجیتال جهت تنظیمات با صفحه لمسی می باشد.

حداقل فشار کارکرد در پکیج دیواری شوفاژکار مدل کامفورت معادل 5.2 بار و حداقل فشار کارکرد مدل فلورانس معادل 0.5 بار می باشد.

نمایش تمامی پکیج های دیواری شوفاژکار

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید