پکیج دیواری فرولی

پکیج دیواری ferroli

پکیج دیواری فرولییکی از مدل های ارائه شده از این سری سیستم های گرمایشی است که در واقع آن را می توان یکی از پرکاربردترین وسایل ایجاد گرما چه در نوع خود و چه در کل سیستم های گرمایشی دانست که از آن در ساختمان ها و مدارس و ادراه ها استفاده می شود و به لحاظ داشتن فن و نداشتن این قطعه به دو دسته تقسیم می شوند.

آن دسته از این پکیج فرولی که دارای محفظه احتراق بسته هستند دارای فن جهت تخلیه دود و محصولات حاصل از سوختن  و همچنین مکش هوای تازه به این محفظه برای افزایش راندمان آن است.
پکیج دیواری فرولی همچنین دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محیط به لحاظ ابعاد و حجم کم است که نسبت به سیستم های مرکزی مانند موتور خانه ها و آبگرمکن ها در این مورد مناسب تر به نظر می رسد.
همچنین به لحاظ استفاده از قطعات منظم دقیق و با کیفیت و با گذراندن تست ها و آزمایش های گوناگون دارای دارای سر و صدای کمتری می باشد. کارشناسان سازنده پکیج دیواری فرولی با تعبیه یک برد مرکزی در درون این پکیج و با اتصال شبکه ای از سنسورها به آن و همچنین با در نظر گرفتن ضرایب ایمنی و اطمینان بالا برای این پکیج توانسته اند بالا بودن ایمنی این پکیج را تضمین و آنر را تقریبا به یکی از مطمئن ترین ها در جهان تبدیل بکنند.

نمایندگی فرولی در کرج | فروشگاه محصولات فرولی | تعمیرات و سرویس پکیج های فرولی

پکیج دیواری

پکیج شوفاژ دیواری فرولی در مدل DIVATECH D با ظرفیت 24000 و 32000، مدل DIVATOP MICRO با ظرفیت 37000 و دیوا تاپ مخزن دار ساخته شده با تکنولوژی روز اروپا در کارخانجات صنعتی فرولی ایتالیا می باشد.

از مهم ترین شاخصه های این پکیج فرولی مدل دیواری می توان به استفاده مستقل در واحد های مسکونی و تجاری به صورت سیستم های مجزا اشاره کرد یعنی در واقع لازم نیست که دیگر برای ساختمان یک بخش مجزا جهت تعبیه تجهیزات موتورخانه ای در نظر گرفت. از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج فرولی مدل دیواری استفاده کرد، بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت است.
این دستگاه اغلب بر روی دیوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی یا واحد های تجاری، توسط رادیاتور یا فن کوئل، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تامین می کند. برای خروج دود پکیج فرولی به محیط خارج و تامین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتیجه ایمنی کامل ساکنین را فراهم می کند.

مشخصات و ویژگی های پکیج Ferroli

مکان گرمایش مناسب محیط و دسترسی به آبگرم بهداشتی مطلوب با استفاده از مبدل اولیه مسی و ثانویه

طراحی منحصر بفرد

نصب در قسمتهای مختلف داخل و یا خارج محیط به واسطه ابعاد کوچک، وزن پایین ،عایق بندی مناسب

فن بی صدا که باعث کاهش صدا می شود

مدیریت مصرف و هزینه های برق و گاز مصرفی به واسطه راندمان بالا

مدیریت کامل و آسان دستگاه به واسطه صفحه نمایشگر ، برد دیجیتال و میکرو پروسسور پیشرفته و منحصر بفرد

دستگاه با توانایی عیب یابی خودکار و ثبت ایرادهای به وجود آمده در حافظه دستگاه و امکان اتصال

قابلیت کارکرد با سیستم های خورشیدی

پکیج شوفاژ دیواری فرولی دارای محفظه احتراق بسته بوده و فن دار می باشد

دارای سیستم حفاظت در برابر گیرپاژ پمپ

مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار

دارای سیستم عیب یاب الکترونیک

سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش

سیستم کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه

سیستم احتراق آهسته

سیستم تنظیم خودکار جریان گاز

نمایش تمامی پکیج های دیواری فرولی

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید