پکیج دیواری لورچ

پکیج دیواری لورچ

گروه صنعتی لورچ در زمینه تولید انواع سیستم گرمایشی فعالیت گسترده ای دارد بطوریکه طراحی منحصر به فرد در کنار کیفیت عالی تولیدات توانسته است رضایت خاطر اکثر مصرف کنندگان، عرضه کنندگان و کارشناسان این عرصه را جلب کرده است.

لازم به گفتن است محصولات تولیدی این شرکت مانند پكیج مطابق با استانداردهای ملی ایران و استاندارد اروپا تولید و به بازار ارائه می شوند که گواه آن است تست ها و آزمایش های مختلفی را تحت شرایط گوناگون سپری کرده است.
همچنین وجود سیستم حفاظت در برابر گیرپاژ پمپ را می توان عاملی دیگر در جهت کاهش ریسک خرابی پمپ موجود در پکیج لورچ و همچنین ایجاد نوسانات پر تعداد آب گرم تولیدی از طریق این دستگاه دانست.

همچنین به لحاظ کاهش دخالت عوامل و خطای احتمالی انسانی طراحان پکیج لورچ اقدام به تعبیه مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار کرده اند که بدون دخالت انسان نسبت به روشن نگه داشتن پکیج لورچ و همچنین تداوم فعالیت سیستم گرمایشی پکیج فعالیت می کند.

آبگرمکن و بخاری لورچ | آژانس تبلیغاتی ساینا

سیستم آیونایز حفاظت از شعله سیستم ایمنی تخلیه گاز نیز به پکیج لورچ این قابلیت را می دهد در صورت تشخیص سوخت ناقص و ایجاد و یا اقدامات جانبی در جهت خاموش شدن شعله، مانع این عمل شوند.

لازم به ذکر است وجود سیستم عیب یابی الکترونیک در پکیج لورچ که شامل مجموعه ای از سنسورها و یک برد مرکزی است کمک می کند اخطارها و اشکالات ایجاد شده در کل دستگاه را به صورت کد اخطارها به مصرف کننده اعلام می کند تا نسبت به رفع آنها اقدام نماید. از دیگر سیستم های موجود در پکیج لورچ می توان به سیستم ضد یخ زدگی، سیستم بای پس خودکار، سیستم هواگیری خودکار، سیستم احتراق آهسته و تدریجی اشاره کرد.

پکیج دیواری لورچ

پکیج دیواری لورچ یکی از پرکاربردترین وسایل ایجاد گرما است که برای ساختمان های با فضای کم که امکان استفاده از سیستم های مرکزی مانند موتورخانه و شوفاژخانه وجود ندارد مورد استفاده واقع می شود و به عنوان بهترین پکیج دیواری در بازار شناخته می شود.
همچنین به لحاظ داشتن سیستم ها و مکانیزم های حرارتی بسیار مناسب تر و کارامدتر و دسترسی های بهتری را که برای مصرف کننده ایجاد کرده است دارای مزایا و برتری های بیشتری است که به ترتیب به آنها اشاره خواهیم کرد.

مزایای پکیج دیواری لورچ

پکیج دیواری لورچ دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محیط به لحاظ ابعاد کوچک تر از دیگر پکیج ها و مخصوصا موتورخانه ها و سایر سیستم های مرکزی مانند آبگرمکن است.

همچنین به لحاظ بالا بودن سطح ایمنی و استفاده به صورت مستقل برای تمام واحد های مسکونی و تجاری موجود در یک ساختمان بزرگ دارای برتری قابل ملاحظه ای است. از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج لورچ استفاده کرد می توان به بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت اشاره کرد.
به این ترتیب می توان آن را سازگار با محیط زیست و در راستای سیاست های کلان جلوگیری از تخریب آن است است.

پکیج لورچ اغلب بر روی دیوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود که کمک می کند همیشه در دسترس مصرف کننده و در کنترل کامل آن باشد تا در صورت لزوم بتوان وضعیت آن را تغییر داد.
لازم به ذکر است که پکیج لورچ از دو نوع مبدل گرمایی اصلی و صفحه برای تامین آب گرم گرمایشی و آب گرم مصرفی استفاده می کند و آنها را به صورت فوری تأمین می کند.

همچنین در نهایت این نوع کارکرد می تواند به گرم کردن فضای واحدهای مسکونی یا واحد های تجاری، توسط رادیاتور یا فن کوئل ها کمک شایانی کند. از این گذشته برای خروج دود دستگاه به محیط خارج و تأمین هوای مصرفی مورد نیاز طراحان پکیج لورچ از دودکش های مخصوص دوجداره استفاده کرده اند تا ضمن تخلیه دود و محصولات حاصل از سوختن کمک کنند.
هوای تازه مورد نیاز برای افزایش راندمان شعله به درون محفظه احتراق کشیده می شود و همچنین در نتیجه این عمل ایمنی کامل و گرمایش مورد نظر ساکنین را فراهم شود.

نمایش تمامی پکیج های دیواری لورچ

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید