پکیج دیواری والترو

پکیج دیواری valtro

یکی از رایج ترین سیستم های گرمایشی که امروزه در اکثر سازه های ساختمانی کاربرد گسترده ای دارند استفاده از انواع پکیج می باشد. در این رابطه شرکت های داخلی و خارجی بسیاری فعالیت داشته و سالانه میلیون های دستگاه با سطح کیفیت و مدل متنوع تولید و روانه بازار رقابت می کنند

پکیج دیواری والترو از راندمان و بازدهی بسیار مطلوبی بهره می برد. این نوع از پکیج والترو دارای بدنه و طراحی بسیار زیبایی می باشد که با قرار گرفتن در فضای داخلی هیچ گونه نقص وخللی در محیط ایجاد نمی کند.
پکیج دیواری والترو در ابعاد و اندازه های کوچکی ساخته شده و فضای مفید ساختمان را اشغال نخواهد کرد بنابراین یکی از پرکاربردترین وسایل ایجاد گرما در تاسیسات ساختمان محسوب می شود.بایگانی‌های رادیاتور پانلی | تاسیسات مهندسی کاشان

پکیج دیواری همانطور که از نامش پیداست بر روی دیوار بستگی به نوع نیاز آن در ساختمان نصب می شود، به طور مثال بر روی دیواری آشپزخانه و یا آبدارخانه نصب می شوند، و آبگرم مورد نیاز ساکنین را به طور فوری فراهم می کنند. زمانیکه آب مصرفی باز شود شعله ی پکیج والترو نیز روشن خواهد شد، بنابراین مقداری دود و گاز از احتراق دستگاه حاصل می شود، که نیاز است برای افزایش ایمنی و حفظ جان ساکنین محصولات حاصل از احتراق را به خارج از محیط داخلی همچنین تامین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده نماییم.

مزایای پکیج دیواری والترو

این دستگاه دارای مزیت هایی بی شماری از قبیل عدم اشغال فضای محیط، بالا بودن سطح ایمنی، مستقل شدن واحد های مسکونی و تجاری می باشد. از دیگر عواملی که باعث می شود که صاحبان منازل مسکونی و ادرای از پکیج دیواری جهت تامین آبگرم مصرفی و آبگرم مورد نیاز مدار گرمایشی استفاده کنند، بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت است. از مزایای پکیج دیواری والترو می توان به عملکرد هوشمند، راندمان بالا، تامین آبگرم فوری و یکسان همچنین قیمت مقرون به صرفه اشاره نمود.

نمایش تمامی پکیج های دیواری والترو

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید