پکیج زمینی آریستون

پکیج زمینی آریستون

پکیج آریستون یکی از تولیدات گروه صنعتی آریستون می باشد،این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیستم های گرمایشی است که با استفاده از ایده های خلاقانه و نوآوری در صنعت گرمایشی برندی معتبر و شناخته شده در سراسر جهان می باشد .
این شرکت توانسته است با اعمال تغیرات مورد دلخواه مصرف کنندگان و در هم آمیختن جدیدترین مکانیزم های موجود حرارتی ضمن بهره گیری از دانش روز وقطعات باکیفیت شرکت های اروپایی و جهان،پکیج گرمایشی را به به بازار عرضه نماید.
این شرکت ایتالیایی در سال 1359 شمسی(1980 میلادی) باتوجه به نیاز بازار اولین پکیج دیواری را روانه بازار نمود.

تعمیر پکیج آریستون در تهران در نمایندگی مجاز سرویس پکیج Ariston

گروه تولیدی آریستون مفتخراست لقب دوست دارمحیط زیست را به لحاظ رعایت اصول زیست محیطی و در نظر گرفتن عواملمخرب و ایجاد مکانیزم های کاهش آلودگی را دریافت نماید(اختصاصNox – 3 برای پکیج غیرچگالشی وNox – 5 برای پکیج چگالشی به معنای کاهش چشمگیر در تولید گازهای گلخانه ای)

همچنین از افتخارات این شرکت میتوان به کسب برند سبزجهانی ،اختصاص راندمان احتراق سه ستاره به این مدل پکیج گرمایشی طبق استاندارد(Directive 92/42/EEC) می توان اشاره نمود.

انواع پکیج زمینی براساس سیستم احتراق

پکیج زمینی بر اساس نوع سیستم احتراق به انواع مشعل دار و بدون مشعل تقسیم می شوند که نوع مشعل دار مجهز به یک مشعل خطی و مبدل حرارتی مستقیم می باشند . سیستم های مشعل دار دارای دیگ گرمایشی نیستند بلکه میتوانند از مبدل صفحه ای یا مخزن جهت تامین آب گرم مصرفی به صورت مستقیم استفاده نمایند.

همچنین پکیج با موقعیت نصب زمینی و بدون مشعل از مدل های مشعل دار ظرفیت بالاتری دارند و مجهز به دیگ فولادی یا چدنی می باشند. از مزایای این مدل پکیج، استفاده از مشعل گازوئیل سوز، گازسوز یا دوگانه سوز است. مجهز بودن این سیستم به دیگ، قدرت آن را برای تامین گرمایش و آب گرم فضاهای بزرگتر فراهم می نماید .
در واقع نهایت ظرفیت برای استفاده در مکان های بسیار بزرگ است در مواقعی که سایر پکیج های گرمایشی قادر به تامین گرمایش و آب گرم برای آن نیستند، بهترین و مناسب ترین گزینه ی ایده آل میتواند این مدل پکیج گرمایشی باشد.

مزایای پکیج زمینی آریستون

کیفیت کم نظیروایمنی بالا

کارکرد فوق العاده و راندمان بالا

مصرف پایین انرژی و مقرون به صرفه

صدای بسیارکم

ظرفیت بیشتر آب مصرفی (به دلیل داشتن مخزن کوئل دار)

نمایش تمامی پکیج های زمینی آریستون

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید