پکیج زمینی ایران رادیاتور

پکیج زمینی ایران رادیاتور

گروه صنعتی ایران رادیاتور یکی از قدیمی ها در زمینه سیستم های گرمایشی در ایران می باشد.این شرکت به خاطر تولید محصولات با کیفیت و منحصر به فرد،دارنده اولین گواهی استاندارد جهت صادرات محصولات خود در بین مدل های موجود در ایران می باشد.تولید پکیج ایران رادیاتورتوسط این گروه صنعتی از سال 1383 شمسی در انواع دیواری و زمینی آغاز کرد.

پکیج ایران رادیاتوربرای تامین آب گرم مورد نیاز استفاده می شود،باتوجه به راندمان مناسب و ایمنی بالا و حجم کم پکیج ها نسبت به موتورخانه ها و همچنین تامین و نگهداری راحتر و مستقل بودن هر واحد از یکدیگرمیتوان آن ها را به عنوان بهترین جایگزین برای موتور خانه ها در نظر گرفت.

این سری از سیستم های گرمایشی با موقعیت نصب زمینی و دیواری در دو مدل فن دار و بدون فن تولید می شوندکه از نظر ایمنی پکیج گرمایشی فن داربا استفاده از دودکش دوجداره کمک میکند اکسیژن به راحتی به درون محفظه احتراق وارد می شود و محصولات سوختن از همان طریق به بیرون منتقل می شود.

شرکت تولید کننده این محصول را میتوان بزرگترین تولید کننده مدل های دیواری، زمینی و چگالشی در خاور میانه دانست.
همچنین علاوه بر سیستم های گرمایشی این شرکت که در لیست پرفروش ترین های این شرکت قرار گرفته اند.

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور | فدک تهویه

پکیج زمینی ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور با موقعیت نصب زمینی با توجه به داشتن ظرفیت حرارتی بالاتر و به مقدار بیشتر از مدل دیواری برای ساختمان های خیلی بزرگ با متراژ بالا استفاده می گردد و به دلیل داشتن ابعاد بزرگ تر قابل نصب بر روی دیوار نمی باشد.

به همین دلیل مانند یک کابینت زمینی، روی زمین و معمولا داخل آشپزخانه نصب می شود .البته لازم به گفتن است پکیج ایران رادیاتور را می توان با توجه به نوع مصرف در زیرزمین و یا در مکان های که فضای لازم برای نصب آن در دسترس باشد قرار داد و ایمنی های لازم مربوط به دودکش آن را در نظر گرفت.

همچنین اگر گرمایش چندین واحد مسکونی مد نظر باشد از یک پکیج مناسب با این حجم از مساحت استفاده می شود که در این مورد استفاده از پکیج زمینی پیشنهاد می گردد. همینطور اگر آب گرم مصرفی خیلی زیادی مورد نیاز باشد نیز پکیج ایران رادیاتور پیشنهاد می گردد به این دلیل که پکیج های زمینی معمولا برای ذخیره آب گرم مصرفی مخزن دارند و آب گرم در آن ذخیره و توسط کویل هایی که از داخل مخزن عبور داده شده، آب گرم می ماند.

پکیج ایران رادیاتور مدل زمینی قادر است همزمان آب گرم برای مصرف کننده و دستگاه های گرمایی از قبیل رادیاتور و فن کوئل را فراهم می کند و بهترین جایگزین برای موتورخانه های قدیمی می باشد.

پکیج زمینی ایران رادیاتور از نظر احتراق شامل دو نوع مشعل دار و بدون مشعل می باشد که نوع مشعل دار برای متراژهای بالا و نوع بدون مشعل برای متراژهای پایین مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای پکیج زمینی ایران رادیاتور

پکیج های ایران رادیاتور دارای سیستم هیدرولیک است که از جنس برنج می باشد که این ویژگی به افزایش عمر مفید دستگاه کمک میکند.

قیمت پایین و امکانات محصولات باعث بصرفه بودن آن در بازار شده است.

کارکرد پکیج ایران رادیاتور به این صورت است که دود احتراق از طریق دودکش معمولی یا فن دار به سمت بیرون هدایت می شود، مدل فن دار برای واحد هایی استفاده می شود که در داخل واحد نصب شده و یا طول دودکش بیشتر از 3 متر باشد.

دودکش های استفاده شده در پکیج مدل فن دار از نوع دوجداره می باشد که جداره داخلی برای خروج دود و جداره خارجی برای مکش اکسیژن می باشد.

ظرفیت بیشتر آب مصرفی (بدلیل داشتن مخزن کوئل دار)

نداشتن نوسانات دمای آب

صدای بسیار کم پکیج و مناسب برای واحدهایی با متراژ بالا

نمایش تمامی پکیج های زمینی ایران رادیاتور

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید