پکیج زمینی شوفاژکار

پکیج زمینی شوفاژکار

شرکت صنعتی شوفاژکار به عنوان یکی از پیشگامان در عرصه تولید سیستم های تولید گرمایش در سال 1350 بااین هدف تاسیس گردید و ظرف این مدت علاوه بر افزایش تنوع مدل های تولید ،پکیج های حرارتی را نیز به تولیدات خود افزوده است.
پکیج شوفاژکار دارای بیش از10 مدل و و در ظرفیت های 13تا 22 هزار کیلوکالری در ساعت می باشند که این پکیج ها با دو سوخت گاز ویا گازوئیلکار می کنندو ظرفیت تحمل فشار تا 6 اتمسفر را دارند.
پکیج شوفاژکاردارای گواهی های 4472 و4473 از اداره استاندارد ایران،ایزو 9001ازSGSسوییس و CE از آلمان می باشد.بخش های مختلف خطوط تولید کارخانه شوفاژ کار از کارخانجات معتبری همچون Wirth ، Roperwerk ،BMD  ، Junker (کارخانجات آلمان) و ABB ، ARL ، George fisher کارخانجات سوییس خریداری شده اند. ماشین آلات این شرکت از پیشرفته ترین و جدید ترین دستگاههای موجود در دنیا می باشد که با استفاده از علم روز دنیا و دانش فنی متخصصان این شرکت نسبت به طراحی، تولید و ارسال پکیج شوفاژکار به بازار اقدام می کند.

نماینده رسمی خدمات پس از فروش شوفاژکار| شرکت شعله باران

این شرکت پس از نیم قرن سابقه حضور و فعالیت مستمر در این صنعت به عنوان برند برتر در سطح ایران و خاورمیانه شناخته می شود. پکیج شوفاژکار از قطعات پیچیده ای استفاده نشده که مشتری درگیر خرید این قطعات نباشد و بتواند در صورت بروز اشکال و برای رفع نقص ایجاد شده به سادگی نسبت به تعمیر آن اقدام کند از مهم ترین مزایایی که این پکیج های موسوم به موتورخانه دارند این است که نسبت به سیستم های گرمایشی مانند موتورخانه و آبگرمکن مصرف انرژی پایین تری دارند.

پکیج زمینی شوفاژکار

از دیگر محصولات این شرکت میتوان به پکیج های زمینی شوفاژ کار اشاره نمود.این نوع از پکیج ها به علت داشتن یک منبع ذخیره برای محیط هایی با با مساحت بالا طراحی شده است. میتوان گفت زمانی که پکیج های دیواری جوابگوی فضا و نیاز شما نباشند میتوانید از پکیج زمینی استفاده بکنید.پکیج زمینی شوفاژ کار به دلیل بهره بردن از دو نوع مبدل حرارنی به صورت مجزا و با مکانیزم های متفاوت تماس مستقیم و غیر مستقیم نسبت به تامین همزمان آب گرم مصرفی برای مصرف کننده و دستگاه های گرمایشی از قبیل رادیاتور و فن کوئل اقدام کند.

پکیج های شوفاژکار با موقعیت نصب زمینی از نظر احتراق به دو دسته مشعل دار و بدون مشعل تقسیم می شوند.پکیج های زمینی مشعل دار مناسب واحد هایی با متراژ بالا و پکیج های زمینی بدون مشعل آن مناسب واحد هایی با متراژ پایین هستند.

مزایای پکیج زمینی ایران رادیاتور

کم مصرف و مقرون به صرفه

توان و کارکرد عالی

بهره بردن از بهترین قطعات موجود در بازار

ظرفیت بیشتر آب مصرفی (به دلیل داشتن مخزن کوئل دار)

مناسب برای ساختمان های ویلایی ویا در کل مکان هایی که نیاز به آب گرم از پیش نعیین شده هستند

داشتن سیستم های کنترل کننده برای نداشتن نوسانات گرمایی آب

صدای بسیار کم که آن ها را مناسب واحد هایی با متراژ بالا میکند.

نمایش تمامی پکیج های زمینی شوفاژکار

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید