پکیج زمینی فرولی

پکیج زمینی فرولی

پکیج فرولی یکی از تولیدات پربازده و برترشرکت فرولی می باشد،این گروه تولیدی ایتالیایی به عنوان یکی از شاخص ترین تولید کنندگان پکیج در سطح جهان شناخته می شود.

این شرکت به عنوان تولید کننده پکیج توانست است برای اولین بار در تاریخ خود با سرمایه گذاری مشترک در ایران توسط دانته فرولی و با خرید 50 درصد سهان شرکت ایرتمپ به تولید محصولات با طراحی ساخت عالی،پکیج فرولی در ایران اقدام کند. شرکت فرولی با بهره گیری از نیروهای متخصص و ابزارآلات پشرفته درخط تولید محصولاتی با کیفیت بالا و طبق استانداردهای روزتولید و مکانیزم های جدید حرارتی همگام ساخته و در جهت رفاه حال مصرف کننده به بازار ارائه می نماید.

رادیاتور پنلی فرولی - قیمت رادیاتورپنلی فرولی

مزیت های پکیج فرولی

از مزیت های پکیج شرکت فرولی میتوان به ابعاد کوچک ،وزن پایین جهت تسهیل امر تعمیرو جا به جایی اشاره کرد.

تمامی مدل های پکیج گرمایشی تولید شده شرکت فرولی دارای عایق بندی بسیارمناسبی است که در صورت نشت داخلی و یا بروز هرگونه مشکل مانع خروج آب به بیرون از فضای دستگاه می شود.

عملکرد بی صدا ضمن داشتن فن و راندمان بالای دستگاه به عنوان شاخصه بسیار مهم آنها بشمار می آید، که استفاده از آن را در محیط داخلی بسیار آسان کرده و عملا سرو صدای بسیار محدودی دارد.

شاخصه های دیگری از جمله مصرف پایین برق و گاز، امکان اتصال به سیستم خورشیدی، امکان نصب حسگرهای مختلف و ریموت کنترل در پکیج فرولی، دسترسی بیشتری برای مصرف کننده ایجاد کرده است و مصرف کننده را مجاب و متقاعد به استفاده از این سیستم پیشرفته در جهت رفع نیاز های خود کند.

امکان پذیربودن مدیریت دمای محیط را به واسطه ترموستات های تعبیه شده برای هرکدام از آبهای گرمایشی و مصرفی فراهم کرده است.

کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری

جایگزینی سیستم کنترل احتراق و دود از طریق یونیزاسیون

امکان مدیریت کامل و آسان دستگاه به واسطه صفحه نمایشگر و سیستم ضد یخ زدگی از دیگر مزایا و سیستم های مهم به کار گرفته شده در پکیج می باشد،مبدل حرارتی، شاسی آلومینایز، مشعل، پمپ و صفحه کنترل از اجزای تشکیل دهند این سیستم ها می باشد.

پکیج زمینی فرولی

پکیج زمینی فرولی همزمان آب گرم برای مصرف کننده و دستگاه های گرمایی از قبیل رادیاتور و فن کوئل را فراهم میکند. این فرایند مانند دیگر پکیج ها انجام می شود با این تفاوت که پکیج زمینی دارای یک منبع جهت ذخیره آب گرم برای موارد استفاده در ساختمان های ویلایی و یا در کل محیط هایی که به آب گرم از پیش آماده شده نیاز داشته باشند استفاده می شود.این نوع پکیج ها بهترین جایگزین برای موتور خانه های قدیم می باشد.

میزیت های پکیج زمینی فرولی

ظرفیت بیشتر آب مصرفی (به دلیل داشتن مخزن کوئل دار)

نداشتن نوسانات دمای آب

صدای بسیار کم پکیج و مناسب برای واحدهایی با متراژ بالا

نمایش تمامی پکیج های زمینی فرولی

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید