• کولر گازی تک الکتریک

کولرگازی و اسپلیت تک الکتریک

این شرکت طبق استاندارد جهانی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و نیرو های توانمند خود محصولاتی با کیفیت بالا را تولید و بازار عرضه کرد. این شرکت در زمینه تولید سیستم های تهویه مطبوع مشغول به فعالیت می باشد و امروزه به دلیل مزیت های کولرگازی نسبت به سایر سیستم های تهویه مطبوع جهت تامین گرمایش و سرمایش با استقبال فراوانی در سراسر رو به رو شده است.

اکسیرشاپ-راهنمای خرید بخاری برقی کم مصرف-خرید بخاری برقی فن دار/سال 99

انواع و ظرفیت های کولرگازی و اسپلیت تک الکتریک

اسپلیت و کولرگازی تک الکتریک در مدل های مختلف دیواری معمولی و اینورتر، ایستاده سرد و گرم و سرمایشی، پنجره ای و پرتابل می باشد.

دستگاه های دارای کمپرسور اینورتر (دور متغیر) کم مصرف شامل مدل های رویال و الگانس بوده و دستگاه های معتدل و گرمسیری با کمپرسور دور ثابت در مدل های رومنس و تروپیکال می باشند.

کولر گازی های تک الکتریک دارای عملکرد سرد و گرم با گرید انرژی A و B می باشند. همچنین کولرگازی های تک الکتریک در مدل های مختلف دیواری، ایستاده، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 36000 به صورت معمولی و اینورتر، کمپرسور روتاری و پیستونی در بازار موجود می باشد.

کولر گازی تک الکتریک با موقعیت نصب دیواری، ایستاده، پرتابل و پشت پنجره ای با راندمان و بازدهی بسیار بالا تولید و در بازار موجود می باشد.
این سری از سیستم های تهویه مطبوع به دلیل بهره مندی از تکنولوژی های منحصر بفرد از قدرت هوادهی بسیار بالایی برخوردار هستند. کولر گازی اسپلیت تک الکتریک مجهز به فیلتر کاتالیزور سرد (ضد باکتری) با قابلیت شستشوی آسان است که توانایی حذف هر نوع باکتری و بوی نامطبوع موجود در هوای اطراف را دارا می باشد.
همچنین این نوع فیلتر مانع ورود باکتری ها و ویروس ها به فضای داخلی می شود، بنابراین علاوه بر ایجاد هوایی مطبوع سلامت و بهداشت ساکنین را با فراهم می آورد.

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید