• کولر گازی دایکین

کولرگازی و اسپلیت DAIKIN

شرکت دایکین یکی از شرکت های ژاپنی تولید کننده کولرگازی اسپلیت است که مقر آن در شهر اوزاکا ژاپن می باشد. خرید کولرگازی دایکین به معنای خرید محصولی درجه یک از شرکتی معتبر است که بیش از 90 سال در صنعت تهویه مطبوع، تجربه دارد. این شرکت دارای تعدادی زیادی کارخانه جات تولیدی بزرگ جهت ساخت و تولید کولرگازی های درجه یک است.
از طرف دیگر کیفیت و قیمت کولرگازی دایکین هم نشان دهنده احترام این شرکت برای مشتریان خود و در نظر گرفتن نیازها و انتظارات آنهاست. با این تفاصیل، خرید کولرگازی دایکین از بانه نیاز شما را راضی خواهد کرد.

اسپلیت های دیواری دایکین Daikin جهت سرمایش و گرمایش فضا های خانگی، اداری و تجاری ایده آل بوده و در چندین مدل با تکنولوژی ها، امکانات و محدوده قیمت متفاوت عرضه می شوند.

کولر های گازی دستگاه های تهویه هوای مطبوع با کارکرد مبتنی بر گاز های فریونی میباشند. این دستگاه ها بسته به عملکرد میتوالنند سرمایش و گرمایش یا فقط سرمایش را تامین نمایند. واژه اسپلیت ( در لغت به معنای دو تکه ) به دستگاه هایی گفته میشود که دارای یونیت داخلی و خارجی مجزا بوده و این دو قسمت بوسیله لوله های مسی ( جهت رفت و برگشت گاز و مایع فریون) و کابل های برق به یکدیگر متصل میشوند.

سرویس و تعمیر کولر گازی دایکین فوق تخصصی | فدک تهویه

انواع اسپلیت های DAIKIN

این کولر ها از نظر میزان مصرف انرژی شامل مدل های فوق کم مصرف (سوپر اینورتر A+++)، کم مصرف (اینورتر A+) و معمولی (A و B) می شوند.

از ویژگی های مشترک تمامی مدلها میتوان به فیلتر تصفیه کننده هوا، پنل داخلی کم صدا، حالت کم مصرف (Eco)، کنترل با کاربری آسان و تغییر اتوماتیک حالت سرمایش و گرمایش اشاره نمود.

از نظر ظرفیت، این دستگاه برای محیط های 15 متر مربع الی 100 متر مربع دارای عملکرد مطلوب بوده و با توجه به نظر کارشناسان، برای هر محیط تعیین ظرفیت می شوند.

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید