• کولر گازی شارپ

کولرگازی واسپلیت SHARP

گروه صنعتی سامسونگ از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کیت اینورتر برای تولید کولرهای گازی ، اسپلیت استفاده می نماید در متن زیر به طور اختصار به ویژگی هرکدام اشاره نموده ایم.در کمپرسور کولر گازی سامسونگ از گاز مبرد R22 (هیدروکلوروفلوئورومتان) و گاز مبرد  R410 (هیدرو فلوئوروکربن)  استفاده میشود، که گاز R410 سازگار با محیط بوده و اثرات مخرب زیستی به دنبال ندارد.

کارخانه شارپ کولر گازی های خود را در کشور چین و شرق آسیا با نظارت و طبق استاندارد های اروپا تولید و به بازار رقابت در کشور های متفاوت در سراسر دنیا عرضه می نماید.

شرکت شارپ | نمایندگی ماشین حساب های شارپ | تعمیرات ماشین حساب شارپ | 02189392

مشخصات کلی کولر گازی sharp

کولر گازی اسپلیت شارپ Sharp Air condition در دو مدل مناسب برای مناطق گرمسیری و مناسب برای مناطق معتدل بصورت دستگاه های بدون اینورتر از ظرفیت حداقل ۹۰۰۰تا ۳۰۰۰۰ بی تی یو بر ساعت تولید می شوند. کولر گازی شارپ در دو مدل اسپلیت دیواری و پنجره ای عرضه می شوند.

کولر گازی شارپ در تمامی مدل ها با استفاده از تکنولوژی شارپ ژاپن در کشور تایلند تولید می شوند. تمامی مدل های کولر گازی اسپلیت شارپ از گاز R410a استفاده می کنند و بصورت تکفاز هستند.

سیستم عیب یاب هوشمند ، سیستم عملکرد توربو ، پرتاب باد چهار جهته ،عملکرد بی صدا ،روشن شدن اتوماتیک پس از قطعی برق ،تکنولوژی تصفیه فیلتر هوای پلاسما کلاستر از امکانات و قابلیت های کولر گازی شارپ است.

کولرهای گازی اسپلیت شارپ با ۵ متر لوله رایگان تحویل داده می شوند.

کمپرسورهای بکار رفته در اسپلیت های شارپ

کمپانی شارپ کولر گازی های تولیدی را مطابق جدیدترین تکنلوژی های روز دنیا با تنوع در موقعیت نصب تولید و عرضه می کند. به همین جهت از کمپرسورهای مختلفی نیز در ساخت این محصولات بهره می برد.
کمپرسورهای بکار رفته در کولر گازی اسپلیت شارپ از نوع GMCC ژاپن و نوع روتاری، پیستونی و اسکرال می باشد. و گاز مبرد بکار رفته نیز از نوع R22 و R410a سازگار با محیط استفاده شده است.
پره های ضدفرسایش و کمپرسورهای با قابلیت عملکرد T1 و T2 این امکان را فراهم می کند که در شرایط آب و هوایی متفاوت به منظور تامین هوایی گرم و مطلوب از این سیستم ها بهره مند شوید.

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید