داستان کول یدک

کول یدک در راستای نیاز جامعه امروز ،به تخصصی شدن کارها در دنیای دیجیتال مارکتینگ ،این مجموعه عزم خود را جزم کرده تا در زمینه فروش قطعات تهویه مطبوع خدماتی ارزشمند و درخور مشتریان عزیز ارائه دهد.هدف ما این است در حوزه ی کاری خود که نزدیک به 22 سال است در آن مشغول خدمات رسانی هستیم ،با استفاده از تجارب کاری و دانش تخصصی نیاز های جامعه را پاسخ داده و بهترین تشخیص را در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان خود به ارمغان آوریم.درنهایت بهترین انتخاب ،با کیفیت ترین اجناس و خدمات پس از فروش مناسب از آن شما خواهد بود.

با توجه به نیازی که مشاهده می شد و تخصص لازم که داشتیم بر آن شدیم که مغازه ای در خ هدایت باز کنیم و شروع به تهیه و توزیع قطعات تهویه مطبوع کنیم
در ابتدا نیاز بازار و کالاهای تخصصی مورد استفاده شناسایی و بعد شروع به واردات کردیم
تمامی تجربه و تخصص خود را به کار بستیم تا مجموعه ای کامل از قطعات مورد نیاز صنف را مهیا کنیم

کارشناسان فروش ما در حوزه ی قطعات تهویه مطبوع کاملترین اطلاعات را در اختیارتان قرار خواهند داد.شما نیز در صورت نیاز میتوانید از مشاوره رایگان با شماره تماس 02177612004 فروشگاه کول یدک استفاده کنید.

فروشگاه کول یدک ارائه دهنده انواع قطعات کولرگازی،اسپلیت،داکت اسپلیت در خیابان هدایت(مرکز فروش قطعات تهویه مطبوع) شهرتهران است.

امید داریم مردم عزیزمان که شایسه بهترین ها هستند ،با کمک دانش و تخصص به روز ما به راه کارهای جدیدتر و سودمندتری برای نیاز های خود دست یابند.وقت را هدر ندهید ،زمان ارزشمندترین دارایی شماست.

 

مغازه